Author: l***1
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: lovely wig great quality good colour recommend
Color: Beige Ombre
Price: 358kr
| Composition | 100% Polyester |
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Hair Type | Straight Hair |
| Color | Beige Ombre |
| Type | Lace Front Wigs |
| Cap Type | HD Lace |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Long Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Straight Hair |
| Dye/Bleach/Perm | Perm |
| Heat Tolerence | 150 |
| Lace Area | 13*5*1 |
| Net Weight | 300 g |
| Length | 25 cm |
| Width | 15 cm |
| Diameter | 5 cm |
| Crown | 58 cm |
| SKU | sb2405272942301601 |
Author: l***1
Date:
Review: lovely wig great quality good colour recommend
Color: Beige Ombre
Author: i***7
Date:
Review: Bought this before and I love it. I play hockey so I bought it to wear for that and the other I wear as an every day wig. It’s lightweight compared to my other one that I bought for a lot more money which suits me
Color: Beige Ombre
Author: a***s
Date:
Review: Great wig!
Color: Beige Ombre
Author: L***a
Date:
Review: Preciosa
Color: Beige Ombre
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.